Komputery poleasingowe DELL

DELL - ta marka to symbol niezawodności i wydajności. Firma Dell to największy producent sprzętu komputerowego na świecie, z nastawieniem na produkcję dla największych i najbardziej wymagających firm i korporacji. Komputery DELL charakteryzują się legendarną już niezawodnością i kulturą pracy. Sprzęt spod znaku tej firmy ma za zadanie służyć długie lata wydajnie i bez awarii.

Komputery DELL
 

Z uwagi na bardzo wysokie ceny nowych komputerów tej marki, komputery DELL cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym. Często poszukiwane są wysokie modele serii Precision przeznaczone głównie do prac graficznych i projektowych. Nowe osiągają zawrotne ceny, poleasingowe są już realnie dostępne dla większości firm chcących konkurować z innymi na światowym poziomie. Nie mniejsze powodzenie mają biznesowe serie: laptopy Dell Latitude i komputery Dell Optiplex, które obecnie można spotkać niemal w każdej firmie, banku czy urzędzie na całym świecie.

 

Komputery poleasingowe Dell Precision

 

Zainteresowanie klientów sprzętem poleasingowym, używanym najczęściej przez okres od 1 roku do 3 lat w leasingu przez duże międzynarodowe korporacje, firmy, banki sprawiło, iż specjalizujemy się w sprzedaży komputerów poleasingowych DELL. Komputery poleasingowe są gruntownie sprawdzane i testowane, po czym kierowane są do dalszej odsprzedaży. Największym atutem kupna komputera poleasingowego jest jego niska cena - która wynosi na ogół zaledwie około 20 - 30 % pierwotnej ceny nowego komputera. Drugim poważnym atutem jest niezawodność - komputery poleasingowe to sprzęt sprawdzony w pracy, który został wymieniony na nowy. Daje to gwarancję, że pomimo iż jest to sprzęt używany, jest 100% sprawny. W tym przypadku mamy pewność, że powodem odsprzedaży jest planowana wymiana sprzętu wynikająca z okresu leasingu, a nie jego stan, jak to często bywa w przypadku osób prywatnych.
 

KOMPUTERY DELL - sprawdź dostępną ofertę !

NOTEBOOKI DELL - sprawdź dostępną ofertę !