O sklepie

taniekomputery.pl - zapraszamy po tanie używane komputery poleasingowelaptopy poleasingowe i powystawowe!

 
 
Ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży komputerów i laptopów, zarówno nowych jak i używanych - poleasingowych. Ten potencjał daje nam przewagę nad konkurencją oraz pewność, którą otrzymują nasi klienci, że towar zakupiony w naszym sklepie spełni ich oczekiwania. Niezliczone kontakty handlowe w Europie i na świecie pozwoliły nam w ciągu tych 25 lat zbudować relacje, które owocują obecnie starannie wyselekcjonowanym sprzętem o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie.
 
    laptopy poleasingowe, komputery używane - taniekomputery.pl
 
Wieloletnie doświadczenie i wiedza w dziedzinie architektury komputerów sprawia, że już na etapie wyboru sprzętu, który wprowadzamy do obrotu oceniamy jego jakość i niezawodność. To bardzo ważne - nie sprzedajemy wszystkiego na czym można zarobić ! Ograniczmy się do wąskiej grupy wyselekcjonowanych modeli laptopów i komputerów najlepszych światowych producentów. Dbamy o to, by serie i modele awaryjne lub nieudane konstrukcyjnie, z którymi mogły by wystąpić potencjalne problemy nigdy nie trafiły do naszej dystrybucji i tym samym do naszych klientów. Naszym celem jest posiadanie w ofercie najbardziej poszukiwanych marek i modeli najlepszych producentów. Tak profesjonalne działanie pozwoliło nam nieprzerwanie od 1998 roku pracować dla Państwa rozwijając nieustannie firmę i podnosząc poziom zadowolenia klientów. 
 
Zachęcamy Państwa do przeglądania aktualizowanych na bieżąco ofert w naszym Sklepie Internetowym www.taniekomputery.pl W razie pytań zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt - służymy pomocą przez telefon i e-mail. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia naszych sklepów gdzie wszystkie produkty prezentowane on-line można dotknąć, sprawdzić i porównać.
 
 
      
 
taniekomputery.pl Bełchatów   komputery i laptopy - tanio, na raty  paleta używanych komputerów poleasingowych
 
 
Sklep Bełchatów, Dobrzelów 15D.
 
taniekomputery.pl - bezpośredni importer używanych poleasingowych urządzeń komputerowych, głównie komputerów PC, laptopów wiodących światowych marek: DELL, IBM , HP. Firma zaopatruje zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurt. Specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży tanich używanych, poleasingowych i powystawowych komputerów stacjonarnych i przenośnych. 

HURT - informacji dotyczących stałej wspłółpracy jak i jednorazowych zakupów w ilościach hurtowych udzielamy pod bezpośrednim numerem telefonu +48 501 671118. Pomożemy w wyborze sprzętu i organizacji transportu.