Szkoły 0% VAT

Komputery dla szkół  0% VAT. Windows i Office dla szkół taniej!

Prowadzimy zaopatrzenie szkół w sprzęt komputerowy ze stawką 0% VAT.

Posiadamy referencje z realizacji pracowni komputerowych na terenie całego kraju. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i pomoc w doborze najtańszej i najlepszej oferty, a także pomagamy dobrać parametry sprzętu komputerowego do Państwa potrzeb. Sklep TANIEKOMPUTERY.PL to pewny partner, o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponad 20 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

 

taniekomputery.pl - szkoły 0% VAT

 

Zapraszamy szkoły po KOMPUTERY bez VAT!

Zasady zakupu komputerów na 0% VAT:

Na podstawie "Ustawy o podatku od towarów i usług" z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:
- dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze),
- dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.
 Opodatkowaniu stawką podatku w wysokości 0% podlegają następujące towary:
- jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych, drukarki, skanery,
- urządzenia komputerowe do pism Braille'a
- urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).

Aby skorzystać ze zwolnienia z podatku VAT należy wypełnić zamieszczone poniżej zamówienie:

POBIERZ: Zamówienie 0% VAT - WZÓR .pdf  

Wyprzedając Państwa najczęstsze pytania, odpowiadamy na nie:

- Czy laptopy również można kupić bez VAT?
Odpowiadamy: Niestety, zgodnie z ustawą, laptopy (a także inne komputery przenośne, jak by się one nie nazywały, np. notebooki, netbooki, tablety itp.) nie są objęte stawką 0% VAT. Laptopy sprzedawane są tylko w cenach brutto z 23% VAT.

Bardzo często pytają też Państwo:

- Czy stawka 0% VAT obejmuje również komputery używane, poleasingowe, czy tylko komputery nowe?
Odpowiadamy: Nie ma różnicy. Możemy zaoferować Państwu ze stawką 0% VAT zarówno komputery poleasingowe, używane jak i nowe. Zapraszamy!

 

Oprogramowanie dla szkół - TANIEJ!

Microsoft Partner Network

 Microsoft Authorized Education Reseller  Microsoft Authorized Education Reseller

   

U nas kupisz oryginalny system Windows oraz pakiet biurowy MS Office w niższej cenie dla szkół.

Windows 10 Professional - od 55 zł / szt
Pakiet MS Office Standard- od 239 zł / szt
 

Sklep TANIEKOMPUTERY.PL jest autoryzowanym partnerem firmy Microsoft w zakresie rozwiązań dla edukacji (Microsoft Authorized Education Reseller). Oznacza to przede wszystkim niższe ceny, ale również gwarancję oryginalności oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo. Systemy instalowane na komputerach dostarczanych przez nas posiadają ukrytą partycję Recovery, z której w każdym momencie opiekun klasopracowni może w pełni automatyczny sposób bez użycia dodatkowych nośników zainstalować system oraz sterowniki. Przywrócenie stanowiska komputerowego do takiego stanu, w jakim zostało zakupione jest przez to bardzo proste i nie wymaga użycia wiedzy z zakresu informatyki ani też żadnych dodatkowych narzędzi.

G-Data Authorized Reseller

Szkoły mogą liczyć u nas również na specjalne ceny oprogramowania antywirusowego. Przy zakupie sprzętu komputerowego (komputerów lub laptopów) oferujemy preferencyjne ceny dla szkół. Oryginalna, legalna licencja na antywirus już od 3 zł za komputer na rok!

>Zapraszamy do współpracy z TANIEKOMPUTERY.PL