Laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe, używane

Poleasingowe laptopy - niezawodne i tanie.

Notebooki oferowane w tej kategorii to laptopy poleasingowe, używane. Laptopy te po okresie leasingu przechodzą kompleksowy przegląd i są gruntownie testowane, tak aby po przekazaniu do ponownej sprzedaży pracowały tak samo jak w pierwszym dniu po wyprodukowaniu. Komputery i laptopy poleasingowe podobnie jak nowe, sprzedajemy z gwarancją od jednego roku do trzech lat. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko najlepsze pod względem wydajności i niezawodności modele wiodących marek jak Dell, Lenovo, HP, Fujitsu Siemens czy Toshiba. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie mamy również laptopy powystawowe, nie używane, które są jak nowe.

 

Strona
z 9

 

Laptopy poleasingowe sprzedajemy od ponad 20 lat.

Od ponad 20 lat oferujemy wysokiej jakości markowy używany sprzęt komputerowy z gawarancją, który bardzo dobrze sprawdza się do zastosowań domowych jak i do firmy czyli do biura. Jeśli poszukują Państwo niedrogiego ale wydajnego i pewnego sprzętu zachęcamy do przeglądanie oferty laptopów poleasingowych (laptopów używanych) lub powystawowych (ex-demo). Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Najlepsze oferty tanich laptopów sprzedają się na ogół szybko, ale sklep jest codziennie aktualizowany!

Laptopy poleasingowe - wady i zalety.

Jak każdy produkt, również laptopy po leasingu mają swoje wady i zalety. Przed zakupem dobrze jest o nich wiedzieć. Najważniejsze jednak, że zalet jest dużo więcej, dlatego też używane poleasingowe laptopy są chętnie wybierane zarówno przez firmy jak i klientów indywidualnych.

Jakość - laptopy poleasingowe są niezawodne.

Poleasingowy sprzęt to w głównej mierze wytrzymałe i wydajne biznesowe serie znacznie lepiej wykonane aniżeli niskobudżetowe laptopy przeznaczone do marketów. Przy produkcie skierowanym dla biznesu najważniejsza jest jakość. Przy laptopach produkowanych dla marketów najważniejsza jest niestety cena, co ma zły wpływ na jakość. Przed zakupem warto zwrócić uwagę z jakich materiałów jest zbudowany laptop. Będzie to miało kluczowy wpływ na jego żywotność. Bardzo ważną zaletą wysokich biznesowych serii laptopów poleasingowych jest to, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Dotyczy to zarówno obudowy wykonanej najczęściej ze stopów magnezu, aluminium i tytanu, poprzez solidnie wykonane elementy typu zawiasy, po podzespoły z których wykonana jest między innymi płyta główna, która jest najważniejszą częścią bazową każdego laptopa. 

Cena - poleasingowe laptopy są dużo tańsze.

W porównaniu z cenami notebooków nowych laptopy używane są oczywiście tańsze. Na ogół jest to minimum 50% taniej za sprzęt w idealnym stanie. Laptopy, które mają minimalne ślady użytkowania są jeszcze tańsze, cena spada wtedy nawet o 70 - 80 % w stosunku do ceny zakupu laptopa nowego. Biorąc pod uwagę wysoką jakość sprzętu poleasingowego cena ma na ogół kluczowe znaczenie, zwiększając znacznie atrakcyjność oferty. W znakomitej większości przypadków ceny nowych laptopów z najwyższych biznesowych serii są wysokie, dlatego odkup po leasingu stanowi dobrą okazję do zaoszczędzenia sporych pieniędzy, zwłaszcza przy większych ilościach gdy w grę wchodzi wyposażenie całej klasopracowni czy sali szkoleniowej.

Szybkość pracy - na szczęście czas nie ma praktycznie wpływu szybkość pracy laptopa i można śmiało przyjąć, że laptop po okresie leasingu pracuje tak samo szybko jak w pierwszym dniu po zakupie. Szybkość procesora nie ulega zmianie, również wielkość pamięci czy dysku pozostają bez zmian. Ważny jest natomiast ogólny stan laptopa, sprzęt nie możne nosić zbyt dużych śladów używania ani być zniszczony, to rzecz jasna.

Laptopy poleasingowe są używane.

Jak sama nazwa wskazuje laptopy są poleasingowe, czyli po okresie leasingu. Oznacza to że są używane a nie nowe, a to cecha, która nie musi przypaść wszystkim do gustu. Pomimo, że sprzęt jest testowany, jest tak samo sprawny jak nowy i z gwarancją, to należy mieć na uwadze, że jednak są to laptopy używane i należy się liczyć ze śladami użytkowania. 

Czas pracy na baterii - bateria jest elementem laptopa, który z biegiem czasu traci na swojej żywotności. Należy się więc spodziewać, że w laptopie używanym czas pracy na baterii może być krótszy niż w nowym. Jest to oczywiście element wymienny i w każdej chwili baterię można wymienić na nową. Na rynku są dostępne zarówno tanie zamienniki, jak i oryginały.