Laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe, używane

Poleasingowe laptopy - niezawodne i tanie.

Notebooki oferowane w tej kategorii to laptopy poleasingowe, używane. Laptopy te po okresie leasingu przechodzą kompleksowy przegląd i są gruntownie testowane, tak aby po przekazaniu do ponownej sprzedaży pracowały tak samo jak w pierwszym dniu po wyprodukowaniu. Komputery i laptopy poleasingowe podobnie jak nowe, sprzedajemy z gwarancją od jednego roku do trzech lat. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko najlepsze pod względem wydajności i niezawodności modele wiodących marek jak Dell, Lenovo, HP, Fujitsu Siemens czy Toshiba. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie mamy również laptopy powystawowe, nie używane, które są jak nowe.

 

Strona
z 9

 

Laptopy poleasingowe sprzedajemy od ponad 20 lat.

Od ponad 20 lat oferujemy wysokiej jakości markowy używany sprzęt komputerowy z gawarancją, który bardzo dobrze sprawdza się do zastosowań domowych jak i do firmy czyli do biura. Jeśli poszukują Państwo niedrogiego ale wydajnego i pewnego sprzętu zachęcamy do przeglądanie oferty laptopów poleasingowych (laptopów używanych) lub powystawowych (ex-demo). Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Najlepsze oferty tanich laptopów sprzedają się na ogół szybko, ale sklep jest codziennie aktualizowany!

Tanie laptopy poleasingowe - wady i zalety.

Jak każdy produkt, również laptopy po leasingu mają swoje wady i zalety. Przed zakupem dobrze jest o nich wiedzieć. Najważniejsze jednak, że zalet jest dużo więcej, dlatego też używane poleasingowe laptopy są chętnie wybierane zarówno przez firmy jak i klientów indywidualnych.

Jakość - laptopy biznesowe są niezawodne.

Poleasingowy sprzęt to w głównej mierze wytrzymałe i wydajne biznesowe serie znacznie lepiej wykonane aniżeli niskobudżetowe laptopy przeznaczone do marketów. Przy produkcie skierowanym dla biznesu najważniejsza jest jakość. Przy laptopach produkowanych dla marketów najważniejsza jest niestety cena, co ma zły wpływ na jakość. Przed zakupem warto zwrócić uwagę z jakich materiałów jest zbudowany laptop. Będzie to miało kluczowy wpływ na jego żywotność. Bardzo ważną zaletą wysokich biznesowych serii laptopów po leasingu jest to, że są wykonane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Dotyczy to zarówno obudowy wykonanej najczęściej ze stopów magnezu, aluminium i tytanu, poprzez solidnie wykonane elementy typu zawiasy, po podzespoły z których wykonana jest między innymi płyta główna, która jest najważniejszą częścią bazową każdego laptopa. 

Cena - poleasingowe laptopy są dużo tańsze.

W porównaniu z cenami notebooków nowych laptopy używane są oczywiście tańsze. Na ogół jest to minimum 50% taniej za sprzęt w idealnym stanie. Laptopy, które mają minimalne ślady użytkowania są jeszcze tańsze, cena spada wtedy nawet o 70 - 80 % w stosunku do ceny zakupu laptopa nowego. Biorąc pod uwagę wysoką jakość sprzętu poleasingowego cena ma na ogół kluczowe znaczenie, zwiększając znacznie atrakcyjność oferty. W znakomitej większości przypadków ceny nowych laptopów z najwyższych biznesowych serii są wysokie, dlatego odkup po leasingu stanowi dobrą okazję do zaoszczędzenia sporych pieniędzy, zwłaszcza przy większych ilościach gdy w grę wchodzi wyposażenie całej klasopracowni czy sali szkoleniowej.

Szybkość pracy - na szczęście czas nie ma praktycznie wpływu szybkość pracy laptopa i można śmiało przyjąć, że laptop po okresie leasingu pracuje tak samo szybko jak w pierwszym dniu po zakupie. Szybkość procesora nie ulega zmianie, również wielkość pamięci czy dysku pozostają bez zmian. Ważny jest natomiast ogólny stan laptopa, sprzęt nie możne nosić zbyt dużych śladów używania ani być zniszczony, to rzecz jasna.

Poleasingowe to znaczy używane.

Jak sama nazwa wskazuje laptopy są poleasingowe, czyli po okresie leasingu. Oznacza to że są używane a nie nowe, a to cecha, która nie musi przypaść wszystkim do gustu. Pomimo, że sprzęt jest testowany, jest tak samo sprawny jak nowy i z gwarancją, to należy mieć na uwadze, że jednak są to laptopy używane i należy się liczyć ze śladami użytkowania. 

Czas pracy na baterii - bateria jest elementem laptopa, który z biegiem czasu traci na swojej żywotności. Należy się więc spodziewać, że w laptopie używanym czas pracy na baterii może być krótszy niż w nowym. Jest to oczywiście element wymienny i w każdej chwili baterię można wymienić na nową. Na rynku są dostępne zarówno tanie zamienniki, jak i oryginały.

Najczęściej zadawane pytania:


 1. Czym różnią się laptopy poleasingowe od nowych laptopów dostępnych w sklepach?
  Laptopy poleasingowe to sprzęt używany, który pochodzi z leasingu, podczas gdy nowe laptopy zakupione w sklepach nigdy wcześniej nie były używane. Laptopy poleasingowe na ogół pochodzą z wysokiej jakości serii biznesowych  są tańsze w porównaniu z nowymi.

 2. Jakie są główne zalety zakupu laptopa poleasingowego?
  Główne zalety to niższa cena w porównaniu z nowymi laptopami, wysoka jakość wykonania, trwałość oraz niezawodność sprzętu, zwłaszcza w przypadku serii biznesowych.

 3. Czy laptopy poleasingowe są tak samo wydajne jak nowe?
  Tak, laptop po okresie leasingu pracuje tak samo szybko jak w pierwszym dniu po zakupie. Szybkość procesora nie ulega zmianie, a wielkość pamięci czy dysku również pozostają bez zmian.

 4. Czy laptopy poleasingowe mają gwarancję?
  Tak, mimo że są używane, laptopy poleasingowe są testowane i oferowane z gwarancją.

 5. Jakie są główne wady zakupu laptopa poleasingowego?
  Główne wady to fakt, że są to laptopy używane z potencjalnymi śladami użytkowania oraz potencjalnie krótszy czas pracy na baterii w porównaniu z nowymi laptopami.

 6. Czy można wymienić baterię w laptopie poleasingowym?
  Tak, bateria w laptopie poleasingowym jest elementem wymiennym i można ją zastąpić zarówno oryginalną baterią, jak i tańszym zamiennikiem.

 7. Skąd pochodzą laptopy poleasingowe?
  Poleasingowe to znaczy po okresie leasingu, czyli były używane przez firmy w ramach umowy leasingowej.

 8. Czy laptopy poleasingowe są odpowiednie dla firm?
  Tak, ze względu na wysoką jakość i trwałość, laptopy poleasingowe są często wybierane przez firmy.

 9. Dlaczego sprzęt poleasingowy jest najczęściej z serii biznesowych?
  Laptopy z serii biznesowych są produkowane z myślą o jakości i trwałości, co jest kluczowe dla firm. Dlatego też po zakończeniu okresu leasingu są one wciąż w bardzo dobrym stanie i nadają się do ponownego użycia.

 10. Czy laptopy poleasingowe są bardziej ekologiczne?
  Tak, ponieważ zakup używanego sprzętu przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów elektronicznych i wykorzystania zasobów. Zakup laptopa poleasingowego jest formą recyklingu, co jest korzystne dla środowiska.