Komputery poleasingowe

Komputery używane

 

Poleasingowe komputery stacjonarne

Proponowane poniżej komputery posortowane są według popularności, ale można posortować je również wg cen - od najtańszych propozycji przeznaczonych głównie do biura lub Internetu - do najbardziej wydajnych i niezawodnych komputerów z najwyższej półki. Ofertę oryginalnych, markowych poleasingowych komputerów używanych zawsze staramy się godzić z atrakcyjną ceną, dlatego polecamy swój asortyment szukającym dobrego, niezawodnego sprzętu ale i oszczędności. Komputery poleasingowe czyli inaczej komputery używane to szansa na wydajny i niezawodny sprzęt zarówno dla domu jak i biura. Zapraszamy!

 

Strona
z 4

 

Komputery poleasingowe - czyli szansa na zakup tanio solidnego i wydajnego komputera biznesowego z najwyższej półki. Komputery po leasingu mają tą przewagę nad ogólnie dostępnymi w sklepach i marketach nowymi komputerami, że pochodzą na ogół z największych wiodących światowych koncernów, więc jest tu mowa o najwydajniejszym i najbardziej niezawodnym sprzęcie na świecie, przy pomocy którego projektowane i produkowane są najnowsze osiągnięcia naszego globu. Głównymi graczami na rynku sprzętu poleasingowego są najwięksi jego producenci, jak Dell, HP, Lenovo czy Fujitsu Siemens. Każdy z nich ma w swojej ofercie komputery przeznaczone dla wymagających klientów biznesowych. Serie biznesowe poszczególnych marek to między innymi: Dell Optiplex i Precision, HP Elite, Elitedesk, Prodesk, Lenovo Thinkcentre, Thinkvision.

No tak, ale przecież komputery pochodzące z leasingu są używane. Czy nie należy się obawiać zakupu komputera używanego? Otóż nie ma obaw. Na komputery poleasingowe udzielamy rok gwarancji z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Nie należy natomiast mylić sprzętu poleasingowego, który jest sprzedawany z powodu konieczności posiadania przez największe firmy najwydajniejszych rozwiązań z pojedynczymi prywatnymi ofertami komputerów czy laptopów używanych, których powodu sprzedaży nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Kupując od osoby nie od firmy nie otrzymujemy również dokumentu zakupu ani gwarancji. W takim przypadku na ogół ryzyko związane z zakupem używanego sprzętu jest dużo wyższe, a po zakupie kupujący często zostaje zdany na samego siebie. Warto więc sprawdzić, czy sprzęt sprzedawany jest przez firmę i czy jest to firma godna zaufania.