Raty

tanie raty przez Internet w taniekomputery.pl

Komputer na raty...

Nie musisz mieć gotówki! Każdy z nas pragnie żyć pełnią życia i spełniać marzenia swoje i swoich najbliższych, a podstawowe potrzeby realizować szybko, łatwo i niedrogo. Od ponad 15 lat pomaga w tym System Ratalny Santander Consumer Bank S.A..

Przy każdym produkcie możesz łatwo włączyć kalkulator rat i sprawdzić wysokość miesięcznej raty w zależności od okresu na jaki ma być rozłożony okres spłaty. Ilość miesięcy można dobrać samodzielnie tak, by wysokość raty była najodpowiedniejsza. 

Raty przez Internet - to prosty sposób sfinansowania zakupu towarów i usług na atrakcyjnych warunkach. Gwarantujemy: - konkurencyjne oprocentowanie - minimum formalności i szybką decyzję o udzieleniu kredytu, - kredytujemy nawet 100% wartości zakupu, - oferujemy dowolny okres kredytowania do 24 miesięcy, - umożliwiamy wcześniejszą spłatę kredytu, - zapewniamy kompleksową obsługę w miejscu sprzedaży, - umożliwiamy uzyskanie towaru bez pierwszej wpłaty.

Jak zamówić komputer lub laptopa na raty ?

Jeśli wybraliśmy już komputer lub laptopa który nas interesuje klikamy Kup teraz i składamy zamówienie. Podczas wypełniania zamówienia, po podaniu danych kontaktowych i miejsca dostawy mamy do wyboru opcje płatności: gotówka, przelew i Raty. To jest właśnie miejsce w którym decydujemy o metodzie płatności, czyli o tym, że zakup będzie na raty. Zamówienie należy doprowadzić do końca wypełniając wszystkie niezbędne pola. Pracownik banku skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia. Następnie kurier dostarczy Państwu umowę ratalną do podpisania. Po podpisaniu umowy wysyłamy zamówiony sprzęt, również kurierem, pod wskazany przez Państwa w zamówieniu adres.

PODSUMOWUJĄC - Raty załatwia się przez Sklep Internetowy, a kurier przywozi umowę i zamówiony sprzęt pod drzwi. Wszystko bez wychodzenia z domu, wystarczy otworzyć drzwi i odebrać przesyłkę.

 

 

Raty - jak kupić komputer na raty ?

Sprawdź warunki i dowiedz się kto może kupić na raty.