• Producent
    Procesor
  • System
    Obudowa
    Rozmiar matrycy

Laptopy poleasingowe

laptopy poleasingowe

Jeśli szukasz solidnego firmowego laptopa najwyższej jakości za rozsądne pieniądze, to laptopy poleasingowe mogą być właśnie tym czego potrzebujesz! Wysoka wydajność, bezawaryjna praca i najlepszy stosunek jakości do ceny to tylko niektóre z wielu zalet sprzętu poleasingowego.

Leasing wykorzystywany jako forma płatności daje przedsiębiorstwom możliwość tzw. optymalizacji podatkowej, a prościej mówiąc pozwala raty leasingowe wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to tyle, że firmy finansujące w ten sposób sprzęt komputerowy płacą dzięki temu mniejsze podatki, lub inaczej - prawie połowę ceny komputera spłacają podatkiem, który i tak trzeba by było odprowadzić. Dla nas istotne jest, że sprzęt ten musi być wymieniany regularnie na nowy, a laptopy i komputery po leasingu możemy odkupić w atrakcyjnych cenach. Może to trochę skomplikowane, ale się opłaca.

Laptopy poleasingowe - czyli używane, po okresie leasingu. Gruntownie sprawdzone i przetestowane nie odbiegają szybkością pracy od stanu fabrycznego, dając jednocześnie wymierne korzyści w postaci dużo niższej ceny w porównaniu z ceną pierwotną nowego notebooka.

tanie laptopy

Nieustanny wyścig technologiczny, w którym prześcigają się światowi liderzy, generuje niewyobrażalne zapotrzebowanie na najnowszy sprzęt komputerowy. Chęć bycia o krok przed innymi, tworzenia i projektowania najnowocześniejszych rozwiązań wymaga najwydajniejszych komputerów, dlatego nie oszczędza się tutaj na sprzęcie, a w grę wchodzą tylko najlepsi. Pochodzący z największych światowych firm i korporacji poleasingowy sprzęt komputerowy daje możliwość zaoferowania naszym klientom laptopy i komputery na najwyższym światowym poziome z doskonałym  stosunkiem jakości do ceny. Kluczowym czynnikiem dla wielu klientów jest tutaj bardzo wysoka bezawaryjność serii biznesowych, gdyż do ich produkcji używane są tylko najstabilniejsze podzespoły oraz materiały klasy premium. Nic dziwnego, że w efekcie dostajemy produkty, które służą bezawaryjnie przez długie lata.

tlaptopy powystawowe i poleasingowe

Dla najbardziej wymagających klientów mamy coś extra - laptopy powystawowe. W tej kategorii oferujemy Państwu notebooki w stanie idealnym, nie odbiegającym od nowego. Są to laptopy po ekspozycji, tzw. ex-demo lub nadwyżki magazynowe. Nie posiadają zazwyczaj oryginalnego opakowania i nie mogą być już sprzedane jako nowe, co czyni z nich doskonałą okazję do odsprzedaży takiego sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach (na ogół sporo poniżej 50% wartości nowego urządzenia) zachowując przy tym fabryczny stan nowego laptopa.

SOLIDNA FIRMA

taniekomputery.pl - solidna firma

Ponad 20 lat na rynku, tysiące zadowolonych klientów.

NEGOCJACJA CEN

możliwość negocjacji cen

Możliwość negocjacji cen, a dla zarejestrowanych klinetów rabaty.

SZYBKA WYSYŁKA

Zapewniamy szybką i bezpieczą wysyłkę

Dostarczmy szybko i bezpiecznie, na ogół 1-2 dni na terenie całego kraju.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni

Gwarancja zwrotu towaru. Konsument ma 14 dni na zwrot.

FAKTURA I GWARANCJA

Wystawiamy Faktury VAT

U nas zawsze dostaniesz gwarancję o fakturę VAT.Microsoft Partner Network Microsoft Registered Refurbisher Intel Channel Partner HP Partner Dell Partner Direct Registered

Kontakt

GaduGadu: Gadu-Gadu 6082518

tel. 515 07-07-09

GaduGadu: Gadu-Gadu 1223552

tel. 501 67-11-18

GaduGadu: Gadu-Gadu 1619896

tel. 515 07-07-44

GaduGadu: Gadu-Gadu 52476415

tel. 533 99-09-29

Zamówienia telefoniczne:
tel. (+48) 501 67 11 18
w godz. 9 - 20

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas informacje o nowościach, rabatach i promocjach?
Zapisz się do naszego newslettera!