Dell Latitude E6320 Core i7 + disk SSD 240GB - solid and reliable Refurbished laptops

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Laptop bag:
Antivirus software:
Brand: Dell
824,50 PLN
1.694,95 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

DELL Latitude e6320 Core i7 - prestiżowe laptopy poleasingowe z procesorem i7. DELL Latitude E6320 zbudowany w oparciu o procesor Core i7 gwarantuje wysoką wydajność w rozsądnej cenie. Oprócz dobrych parametrów Dell zadbał również o design i nie sposób pominąć wygląd tego modelu. Niebanalna stylistyka w połączeniu z najlepszymi materiałami dały w rezultacie laptopa, który wygląda ekskluzywnie i naprawdę może się podobać. Notebook może być używany zarówno w biurze jak i w domu, do prac biurowych, zadań multimedialnych, muzyki, filmów, Internetu jak i do prac graficznych.

DELL Latitude E6320 to idealny laptop do biura - cichy i wydajny. Kompatybilny z pakietem Office jak i z darmowymi jego odpowiednikami. Wykorzystanie komputera do pracy biurowej, pozwoli uczynić z niego osobiste biuro. Redagowanie pism, tworzenie prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych na tak wydajnym komputerze to żaden problem.

Latitude E6320 to również idealny notebook do Internetu - pozwala na pełne i nieskrępowane wykorzystania możliwości Internetu, oraz komunikację ze światem taniej lub nawet za darmo. Za pomocą tego sprzętu połączysz się siecią, zgłębisz zasoby Internetu lub poznasz nowych ludzi na portalach społecznościowych. 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Laptopy posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się pod baterią lub na obudowie laptopa.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego laptopa mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten laptop może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i7
CPU clock: i7-2620M 2,70 GHz do 3,40 GHz Turbo Boost 4MB Cache - 2 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Screen: 13,3''
Screen parameters: 1366 x 768 LCD matt
Optical drive: DVDRW
Graphics Card: Intel HD Graphics 3000
Sound card: High Definition Audio
Speakers: Yes. stereo
LAN: Intel 82579LM Gigabit Network Connection (10/100/1000MBit)
WiFi: Intel Centrino Ultimate-N 6300 AGN (a g n )
Port Usb: 2 x USB 2.0
Card reader: Yes. SD
I/O ports: audio, ExpressCard/34, VGA/D-Sub, Mini HDMI, eSATA, docking station socket, SmartCard, Kensington lock
Battery: Li-ion battery, working, min.1 hour of work warranted.
Dimensions: 335 mm x 223.3 mm x3.1 mm
Weight: 2,2 Kg
Equipment: Power supply, power cable
System license:
System installation: Installed
Warranty:
Condition: Post-lease laptops, used, grade 'A'. Products in grade "A" technically and functionally work as new and have at least one year warranty. Visually, they are in very nice condition, with only minor signs of use.
Additional description: Laptops complete, checked, ready to work.
Keyboard layout:
Laptop bag:
Antivirus software:
Brand: Dell
824,50 PLN
1.694,95 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields