Dell Optiplex 7010 reliable business Computers USFF - Core i7 3 GEN

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
849,75 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

DELL OPTIPLEX 7010 - Wydajne komputery poleasingowe, zaprojektowane pod kątem długotrwałej eksploatacji oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni roboczej, dzięki bardzo kompaktowej, nowoczesnej obudowiewykonanej w10% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Takie rozwiązanie sprawia, że komputery z serii Optiplex mają znacznie mniejszy wpływ na środowisko, w porównaniu ze standardowymi komputerami stacjonarnymi. Model 7010 charakteryzuje się również niezwykle cichą pracą oraz wysoką wydajnością, którą zapewniają bardzo dobrej jakości podzespoły. Komputer posiada szybki procesor Intel Core i7 trzeciej generacji, który wyposażony jest w cztery fizyczne rdzenie i 8 wątków4 GB RAM DDR3dysk o pojemności 500GB oraz wydajny zintegrowany układ graficzny Intel HD. Ponadto Dell Optiplex 7010 wyposażony został w super szybkie poty USB 3.0 oraz złącza DisplayPort . Doskonale sprawdza się w biznesie, wszelkiego rodzaju biurach jak i dla domowych zastosowań. Zgodny z normą ENERGY STAR® 5.2, co oznacza znaczne obniżenie zużycia energii.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i7
CPU clock speed: i7-3770S 3,10 GHz do 3,90 GHz Turbo Boost 8MB Cache - 4 cores, 8 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: Intel HD Graphics 4000
Optical drive: DVDRW
Sound card: High Definition Audio
LAN: RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Case: USFF
I/O ports: 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x DisplayPort, VGA, LAN RJ45, 4 x audio, 1 x COM RS232
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 24 cm, length -25,5 cm, height - 6,8 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
849,75 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields