Dell Optiplex 9010 Tower - Refurbished Computers Core i7 USB 3.0 8GB

Select configuration:
Memory:
Disk:
Optical drive:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
1.144,50 PLN
1.699,00 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN
Dell Optiplex 9010 to wydajny i niezawodny model poleasingowego komputera stacjonarnego w obudowie mini tower. Komputer stworzony został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach do pracy w przestrzeni biurowej i biznesowej. Najwyższy komfort pracy zapewniany jest tutaj przez czterordzeniowy procesor Intel Core i7 3.4 GHz z ośmioma wątkami, który dodatkowo można doładować do aż 3,9 GHz na każdym z rdzeni! (Technologia Turbo Boost) Komputer wyposażony jest też w aż  8 GB pamięci RAM DDR3, grafikę Intel HD Graphics i dysk HDD o pojemności 500GB. Całości dopełniają bardzo szybkie porty USB 3.0 i DisplayPort. Dell  Optiplex 9010 jest też wyjątkowo przyjazny dla środowiska ze względu na obudowę wykonaną w 10% z tworzyw pochodzących z recyklingu i standard Energy Star, którego celem jest troska o zmniejszenie efektu cieplarnianego.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Kupując w sklepie taniekomputery.pl poleasingowy komputer otrzymujesz zainstalowany system Windows 10 w polskiej wersji językowej, oraz darmowy pakiet biurowy Libre Office bez ograniczeń czasowych. Na komputerze zainstalowane będą również wszystkie niezbędne sterowniki oraz aktualizacje. Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

Windows 10 to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na świecie, posiadający niezliczoną ilość zalet. Bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny, szybki i niezawodny. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwolą na swobodne korzystanie z dobrodziejstw Internetu, zapewniając ochronę sprzętu przed złośliwym oprogramowaniem.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i7
CPU clock speed: i7-3770 3,40 GHz do 3,90 GHz Turbo Boost 8MB Cache - 4 cores, 8 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: Intel HD Graphics
Optical drive:
Sound card: High Definition Audio
LAN: RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 2 x DisplayPort, VGA, LAN RJ45, 4 x audio, 1 x COM RS232, 2 x PS2
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17,5 cm, length - 43,5 cm, height - 36,3 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
1.144,50 PLN
1.699,00 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields