Dell Precision T3500 - cheap Refurbished Computers Xeon

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
399,00 PLN
994,75 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Obudowa

Tanie komputery poleasingowe Dell Precision T3500.

Dell Precision T3500 - wydajne stacje robocze do zastosowań profesjonalnych. Zaprojektowany w celu zapewnienia najwyższej wydajności oraz bezawaryjnego działania przez wiele lat. Model ten używany i polecany jest przez największe biura projektowe na świecie.  Wyposażony w czterordzeniowy (ośmiowątkowy) bardzo wydajny procesor Intel® Xeon ™, wspomagany 8 GB pamięci RAM DDR3.  Do dyspozycji mamy również dysk SSD o pojemności 240 GB oraz kartę graficzną Ati Radeon HD6450. Dell Precision T3500 został zaprojektowany szczególnie starannie, z najlepszych materiałów. Zaawansowana technika cieplna i wydajne pochłaniacze ciepła zapewniają chłodzenie na najwyższym poziomie. Dużym plusem tego wydajnego komputera jest płyta główna, wyposażona w dwa gniazda PCIe x16. Dell Precision T3500 zapewnia również wysoki poziom wydajności energetycznej zgodne z głównymi światowymi standardami, w tym ENERGY STAR® oraz EPEAT2. Bardzo korzystny stosunek ceny do parametrów i jakości jakie za nią otrzymujemy sprawia, iż jest to bardzo interesująca oferta. Jest to dobry wybór dla każdego, kto szuka wydajnego, oryginalnego używanego komputera za rozsądną cenę.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

SPECIFICATION

Processor: Intel XEON
CPU clock speed: XEON W3530 2,80 GHz do 3,06 GHz Turbo Boost 8MB Cache - 4 cores, 8 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: ATI Radeon HD6450 PCI-E 512MB DDR3
Optical drive: DVD
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 11 x USB 2.0, 1 x eSATA, 1 x COM (RS 232), 1 x Audio, 1 x RJ-45, 1 x LPT
System license:
System installation: Installed., zarejestrowany.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17.2 cm, length - 46.8 cm, height - 44.7 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
399,00 PLN
994,75 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields