HP Workstation Z230 - Refurbished graphics stations with Xeon / 16GB RAM / 240 GB SSD / Quadro K2000

Select configuration:
CPU clock speed:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
1.644,40 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Poleasingowe komputery HP Workstation Z230 do grafiki.

 

HP Workstation Z320 - wydajne stacje robocze dla najbardziej wymagających. Z230 idealnie sprawdzi się jako komputer do projektowania 3d, CAD, czy obróbki wideo, dzięki zastosowaniu wydajnych podzespołów. Główną rolę w tym zestawie odgrywa karta graficzna. Jest to wydajny układ graficzny Nvidia Quadro K2000, który doskonale radzi sobie z wymagającymi obliczeniami.

 

Dell 5490 Core i5

Wydajna stacja robocza z procesorem XEON.

Do dyspozycji użytkownika dostępny jest bardzo szybki czterordzeniowy (ośmiowątkowy) procesor Intel Xeon, posiadający 8MB pamięci podręcznej Cache. Dodatkowo procesor korzysta też z technologii TurboBoost, która w razie potrzeby podwyższa moc obliczeniową każdego rdzenia. Komputer wyposażony jest także w szybki dysk SSD oraz 16GB RAM DDR3, co pozwala na niemal błyskawiczne przetwarzanie zadań. Warto wspomnieć, że komputer przystosowany jest do konfiguracji macierzy RAID 0 oraz RAID 1. Całość zamknięta została w wygodnej, dużej i solidnie wykonanej obudowie, na froncie której umieszczone zostały podstawowe gniazda takie jak USB 3.0, USB 2.0 oraz audio, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows w komputerze poleasingowym.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Komputer poleasingowy na raty.

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel XEON
CPU clock speed:
Memory:
Disk:
Graphics Card: Nvidia Quadro K2000 2GB GDDR5 128bit
Optical drive: DVDRW
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 5 x Audio, 2 x DisplayPort, 1 x DVI, 1 x Lan RJ-45, 2 x PS/2
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17 cm, length - 44.2 cm, height - 39.9 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
1.644,40 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields