HP Workstation Z240 Refurbished Computers for graphics i5 6gen.

Select configuration:
Memory:
Disk:
Graphics Card:
Optical drive:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Power cable:
1.594,40 PLN
2.495,99 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Poleasingowy komputer HP Workstation Z240.

HP Workstation Z240 to bezpośredni następca modelu Z230. Workstation Z240 charakteryzuje się jeszcze większą wydajnością, dzięki zastosowaniu nowszych, szybszych podzespołów.  Komputery z serii Workstation kierowane są dla profesjonalistów oraz ambitnych amatorów, którzy potrzebują bardzo wysokiej wydajności w oprogramowaniu typu CAD czy np przy modelowaniu grafiki 3d.

 

Karta graficzna ikona

Wydajny komputer poleasingowy do grafiki.

Główną rolę w tym zestawie odgrywa karta graficzna. Jest to wydajny układ Nvidia Quadro K2200, który doskonale radzi sobie z wymagającymi obliczeniami. Do tego do dyspozycji użytkownika dostępny jest również bardzo szybki czterordzeniowy procesor Intel Core i5 szóstej generacji, posiadający 6MB pamięci podręcznej Cache. Dodatkowo procesor korzysta też z technologii TurboBoost, która w razie potrzeby podwyższa moc obliczeniową każdego rdzenia, i może pracować z prędkością do 3,6GHz.. Komputer wyposażony jest także w szybki dysk SSD oraz 8GB RAM DDR4, co pozwala na niemal błyskawiczne przetwarzanie zadań. Warto wspomnieć, że komputer przystosowany jest do konfiguracji macierzy RAID 0 oraz RAID 1. Całość zamknięta została w wygodnej, dużej i solidnie wykonanej obudowie typu Tower, na froncie której umieszczone zostały podstawowe gniazda takie jak USB 3.0USB 2.0 oraz audio, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.

 

 

Microsoft Windows logo

Windows 10 w komputerze poleasingowym.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa ikona

Ochrona komputera poleasingowego programem antywirusowym GDATA.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Komputer na raty przez internet.

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock speed: i5-6500 3,20 GHz do 3,60 GHz Turbo Boost 6 MB Cache - 4 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card:
Optical drive:
Sound card: High Definition Audio
LAN: Intel® Ethernet Connection I219-LM
Case: Tower
I/O ports: 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 5 x Audio, 2 x DisplayPort, 1 x DVI, 1 x Lan RJ-45, 2 x PS/2
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17 cm, length - 44.2 cm, height - 39.9 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Power cable:
1.594,40 PLN
2.495,99 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields