Refurbished laptops Dell E6510 with efficient processor Core-i5 and big screen 15,6"

Select configuration:
Memory:
Disk:
Webcam:
System license:
Warranty:
Laptop bag:
Antivirus software:
Brand: Dell
999,99 PLN
1.340,70 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

DELL Latitude e6510 Core i5 - tanie używane laptopy poleasingowe z dużą matrycą 15,6" i procesorem Core i5. DELL Latitude E6510 zbudowany w oparciu o procesor najnowszej technologii Core i5 gwarantuje najwyższą wydajność w rozsądnej cenie. Oprócz najwyższych parametrów Dell zadbał również o design i nie sposób pominąć wygląd tego modelu. Bardzo nowoczesna stylistyka w połączeniu z najlepszymi materiałami dały w rezultacie laptopa, który wygląda bardzo ekskluzywnie i naprawdę może się podobać. Notebook o tak wysokich parametrach spełnić może praktycznie każde oczekiwania, może być używany zarówno w biurze jak i w domu, do prac biurowych, zadań multimedialnych, muzyki, filmów, Internetu jak i do prac graficznych.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Laptopy posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się pod baterią lub na obudowie laptopa.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego laptopa mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten laptop może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock: i5-520M 2,40 GHz do 2,93 GHz Turbo Boost 3 MB cache - 2 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Screen: 15,6''
Screen parameters: 1366 x 768 LCD matt
Optical drive: DVDRW
Graphics Card: Intel HD Graphics 1274MB
Sound card: High Definition Audio
Speakers: Yes. stereo
LAN: RJ45 10/100/1000 - Gigabit ethernet!
WiFi: Intel Centrino Advanced N 6200 AGN
Port Usb: 4 x USB 2.0
Card reader: Yes. SD
Webcam:
I/O ports: audio, VGA, eSATA, SD,
Battery: Li-ion battery, working, min.1 hour of work warranted.
Weight: 2,6 Kg
Equipment: Power supply, power cable
System license:
System installation: Installed
Warranty:
Condition: Post-lease laptops, used, grade 'A'. Products in grade "A" technically and functionally work as new and have at least one year warranty. Visually, they are in very nice condition, with only minor signs of use.
Additional description: Laptops complete, checked, ready to work.
Keyboard layout:
Other information: Dimensions: width x length x height : 374 x 253 x 31/33 mm
Laptop bag:
Antivirus software:
Brand: Dell
999,99 PLN
1.340,70 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields