Poleasingowy, solidny dysk twardy Seagate Constellation ES.2 2TB

199,00 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

         

Seagate Constellation ES.2 o pojemności 2TB to solidne dyski twarde, które sprawdzą się idealnie w profesjonalnych zastosowaniach. Są to dyski klasy korporacyjnej, przeznaczone do pracy z ogromnymi ilościami danych, w systemie 24/7.
 
W konstrukcji dysków użyto wiele nowoczesnych technologii, jak chociażby technologia PowerChoice, która zwiększa wydajność zasilania i chłodzenia dysku, a przede wszystkim zmniejsza pobór mocy. W dysku tym ulepszono także korektę błędów, która gwarantuje bezpieczne przechowywanie danych, bez przekłamań.
 
Dyski mają przepracowane około 11000 godzin, co jest ułamkiem ich czasu bezawaryjnej pracy (MTBF), wynoszącym aż 1200000 godzin.
 
Poleasingowy dysk Seagate Constellation ES.2 znajdzie zastosowanie w miejscach, gdzie liczy się solidność, szybkość i profesjonalizm. Systemy pamięci masowych, macierze dyskowe czy systemy monitoringu to miejsca w których sprawdzi się najlepiej.
 
 
UWAGA!!! Nie gwarantujemy kompatybilności ze wszystkimi (w szczególności starszymi) komputerami. Dyski testowaliśmy na komputerach HP 800 G1, Core i5 4 generacji. Starsze modele komputerów mogą nie widzieć tych dysków. W razie braku kompatybilności istnieje możliwość zwrotu. W razie pytań służymy pomocą.
 
 
 
Producent: Seagate
 
Model: Constellation ES.2 ST32000645NS 
 
Pojemność: 2TB
 
Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
 
Prędkość: 7200 RPM
 
Cache: 64MB
 
Średni czas dostępu: 4,16 ms
 
Rozmiar: 3,5"

SPECIFICATION

Warranty: 12 miesięcy pisemnej gwarancji
Condition: używane, poleasingowe, klasa produktu A, bez wad, usterek, itp.
Additional description: sprawdzone, gotowe do pracy.
199,00 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields