Refurbished cheap Computers DELL Optiplex 980 - Core i5-650 4x3,2 GHz / 4GB / 250GB / DVDRW / Windows 7 Pro

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
394,50 PLN
579,75 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

DELL Optiplex 980 zbudowany w oparciu o procesor Core i5-650 4x3,2 GHz 4MB Cache gwarantuje wysoką wydajność w rozsądnej cenie. Procesor ten obsługuje technologię TurboBoost, w której osiąga aż 4 x 3,46 GHz mocy obliczeniowej.Procesore wposmagany jest 4GB pamięci RAM DDR3, którą łatwo rozbudujemy do nawet do 16GB. Oprócz najwyższych parametrów Dell zadbał również o design i nie sposób pominąć wyglądu tego modelu. Bardzo nowoczesna stylistyka w połączeniu z najlepszymi materiałami dały w rezultacie komputer, który wygląda bardzo ekskluzywnie i naprawdę może się podobać.Komputer o takich parametrach może być używany zarówno w biurze jak i w domu, do prac biurowych, zadań multimedialnych, muzyki, filmów, czy do przeglądania internetu.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock speed: i5-650 3,20 GHz do 3,46 GHz Turbo Boost 4MB Cache - 2 cores, 4 threads
Motherboard: Intel® Q57 Express Chipset
Memory:
Disk:
Graphics Card: Intel HD Graphics
Optical drive: DVDRW
Sound card: High Definition Audio
LAN: RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Case: Desktop
I/O ports: 8 x USB 2.0, 2 x PS/2, eSATA, LPT, COM RS232, VGA, LAN RJ45, 4 x audio
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 30,7 cm, length - 36,5 cm, height - 10,9 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
394,50 PLN
579,75 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields