Dell Precision T1500 - cheap Refurbished Computer processor i5

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
199,00 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Dell Precision T1500 - to wydajne komputery poleasnigowe do do wielu zastosowań. Zaprojektowany w celu zapewnienia najwyższej wydajności oraz bezawaryjnego działania przez wiele lat. Wyposażony w czterordzeniowy wydajny procesor Intel® Core i5, który wspomagany jest  4GB pamięci RAM DDR3.  Do dyspozycji mamy również dysk o pojemności 500GB oraz kartę graficzną Nvidia quadro NVS 295. Dell Precision T1500 został zaprojektowany szczególnie starannie, z najlepszych materiałów. Zaawansowana technika cieplna i wydajne pochłaniacze ciepła zapewniają chłodzenie na najwyższym poziomie. Bardzo korzystny stosunek ceny do parametrów i jakości jakie za nią otrzymujemy sprawia, iż jest to bardzo interesująca oferta. Jest to dobry wybór dla każdego, kto szuka wydajnego, oryginalnego używanego komputera za rozsądną cenę.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Kupując w sklepie taniekomputery.pl poleasingowy komputer otrzymujesz zainstalowany system Windows 10 w polskiej wersji językowej, oraz darmowy pakiet biurowy Libre Office bez ograniczeń czasowych. Na komputerze zainstalowane będą również wszystkie niezbędne sterowniki oraz aktualizacje. Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

Windows 10 to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na świecie, posiadający niezliczoną ilość zalet. Bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny, szybki i niezawodny. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwolą na swobodne korzystanie z dobrodziejstw Internetu, zapewniając ochronę sprzętu przed złośliwym oprogramowaniem.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock speed: i5-750 2,66 GHz do 3,20 GHz Turbo Boost 8 MB Cache - 4 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: nVidia Quadro NVS 295 2 x DisplayPort
Optical drive: DVDRW
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 10 x USB 2.0 1 x COM (RS 232), 5 x Audio, 1 x RJ-45, 2 x PS2
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17 cm, length - 43.5 cm, height - 37 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
199,00 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields