Dell Precision T7600 - efficient Refurbished Workstation - 2 processors Xeon E5-2630, 16GB RAM, 240SSD, Nvidia Quadro 4000

Select configuration:
Memory:
Disk:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
2.944,50 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

 

Dell Precision T7600 - Wydajne komputery poleasingowe do zastosowań profesjonalnych.

Dell Precision to seria komputerów kierowana do osób, które od komputera wymagają czegoś więcej niż tylko rozrywka oraz praca biurowa. Komputery te stworzone zostały do ciągłej pracy przy maksymalnym obciążeniu. Zapewniają najwyższą wydajność oraz stabilność działania non stop.

 

Procesor

Dwa sześciordzeniowe procesory XEON E5-2630.

Komputer ten wyposażono w dwa super wydajne procesory Intel Xeon,które posiadają po 6 fizycznych rdzeni oraz 12 wątków każdy. Bazowa częstotliwość procesora to 2,30 GHz, a technologia Intel® Turbo Boost 1.0 zapewnia dynamiczny wzrost częstotliwości nawet do prędkości 2.80 GHz. Procesory posiadają aż 15MB pamięci podręcznej Cache, co w połączeniu z szybkim zegarem, zapewnia bardzo wysoką wydajność w wielu zadaniach jednocześnie. Procesory wspomagane są 16 GB pamięci RAM DDR3 oraz szybkim dyskiem SSD o pojemności 240GB. Dysk i pamięć możemy modyfikować dobrowolnie, wybierając odpowiednią opcję w sekcji specyfikacja.

 

Wydajna karta graficzna

Wielozadaniowa karta graficzna Nvidia Quadro.

Wysoką wydajność w zaawansowanych aplikacjach do projektowania oraz tworzenia uzyskamy dzięki zastosowaniu profesjonalnej karty Nvidia Quadro. Karty te pozwalają na wygodną pracę w najbardziej złożonych projektach.  Dodatkowo komputery z linii Precision testowane są w celu sprawnej obsługi zaawansowanych aplikacji używanych na co dzień. Certyfikaty ISV gwarantują zgodność z najpopularniejszymi aplikacjami takimi jak: Dassault Systèmes, w tym CATIA i SolidWorks, Autodesk Product Design Suite, w tym Inventor® oraz AutoCAD, 3D CAD i Revit®, Adobe Creative Cloud®, w tym Premiere Pro CC i After Effects® CC PTC, w tym PTC Creo i Pro/ENGINEER Wildfire 4.0 Siemens, w tym Solid Edge, Tecnomatix i NX, Barco, Ansys.

 

Ekran dotykowy

Pojemna obudowa typu Tower.

Duża, pojemna obudowa tower potrafi zmieścić bardzo wiele podzespołów. Bez problemu mieści pełnowymiarowe, duże karty graficzne. Na froncie obudowy, pod klapą istnieje możliwość instalacji do 4 dysków 2,5 lub 3,5 calowych. Na przednim panelu znajdują się też dwa złącza audio, do wygodnego podłączenia słuchawek i mikrofonu oraz 3 porty USB w tym jeden USB w wersji 3.0.  

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel XEON
CPU clock speed: 2 x XEON E5-2630 2,30 GHz do 2,80 GHz Turbo Boost 15MB Cache - 6 cores, 12 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: NVIDIA QUADRO 4000 PCI-E 2GB GDDR5 256BIT CUDA 1 x DVI, 2 x DisplayPort
Optical drive: DVDRW
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 2 x USB 3.0, 8 x USB 2.0, 4 x audio, 2 x PS2, 2 x LAN (RJ-45), 1 x RS232 (COM)
System license:
System installation: Installed., zarejestrowany.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 21.5 cm, length - 53 cm, height - 43 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
2.944,50 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields