Dell Precision T7910 Two processors. efficient Refurbished Computers.

Select configuration:
Memory:
Disk:
Disk 2:
Graphics Card:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
2.745,50 PLN
4.775,90 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Dell Precision T7910 - to niezwykle wydajne stacje robocze dla profesjonalistów oraz ambitnych amatorów.   Wyposażona w dwa wysokowydajne 6 rdzeniowe (6 wątkowe) procesory Intel® Xeon® E5-2603 v3 posiadające aż 15MB pamięci podręcznej Cache. Komputer ten idealnie nadaje się do zadań wymagających wysokiej wydajności obliczeniowej, takich jak renderowanie, symulacje i analiza. Superszybka pamięć z funkcją ECC zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność na potrzeby obsługi dużych zbiorów danych. Płyta główna posiada 16 gniazd DIMM (8 na procesor), co pozwala na rozbudowę pamięci RDIMM DDR4 2133 MHz nawet do 1 TB. Innowacyjna, bardzo nowoczesna obudowa zawiera miejsca na dyski twarde dostępne z przodu i zasilacz wyjmowany od zewnątrz, zapewniając bardzo prosty dostęp do podzespołów i ułatwiając konserwację oraz rozbudowę.

 

Komputery z serii Precision posiadają certyfikat niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), co oznacza, że stacje robocze Dell Precision testowane są w celu potwierdzenia sprawnej obsługi zaawansowanych aplikacji takich jak: Autodesk Product Design Suite, w tym Inventor® oraz AutoCAD, 3D CAD i Revit®, Dassault Systèmes, w tym CATIA i SolidWorks, PTC, w tym PTC Creo i Pro/ENGINEER Wildfire 4.0, Adobe Creative Cloud®, w tym Premiere Pro CC i After Effects® CC, Barco, Schlumberger Petrel, Siemens, w tym Solid Edge, Tecnomatix i NX.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, ten poleasingowy komputer z powodzeniem będzie służył jako stacja graficznakomputer do projektowania grafiki 3d czy obróbki wideoMoże służyć również jako komputer do gier. Wyposażony w kartę graficzną NVIDIA® Quadro®, posiadającą oddzielną pamięć graficzną do obsługi dużych zestawów danych, co zapewni najwyższą wydajność w najbardziej wymagających aplikacjach.
 
Wyjątkowa technologia RMT (Reliable Memory Technology), która została opracowana przez firmę Dell, pozwala zmaksymalizować czas działania bez przestojów, sprawiając, że stacje robocze pracują tak intensywnie, jak ich użytkownicy. Technologia ta eliminuje większość błędów pamięci, co znacznie poprawia długotrwałą niezawodność stacji roboczych. W połączeniu z funkcją korekcji błędów ECC, technologia RMT Pro wykrywa i skutecznie izoluje błędy pamięci. 
 
Podsumowując, Dell T7910 to bardzo zaawansowana niezwykle wydajna, a zarazem bardzo stabilna stacja robocza, która sprosta najbardziej wymagającym obliczeniom, co jednocześnie przekłada się na bardzo efektywną pracę.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Kupując w sklepie taniekomputery.pl poleasingowy komputer otrzymujesz zainstalowany system Windows 10 w polskiej wersji językowej, oraz darmowy pakiet biurowy Libre Office bez ograniczeń czasowych. Na komputerze zainstalowane będą również wszystkie niezbędne sterowniki oraz aktualizacje. Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

Windows 10 to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na świecie, posiadający niezliczoną ilość zalet. Bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny, szybki i niezawodny. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwolą na swobodne korzystanie z dobrodziejstw Internetu, zapewniając ochronę sprzętu przed złośliwym oprogramowaniem.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel XEON
CPU clock speed: 2 x XEON E5-2603 v3 1,60 GHz 15MB Cache - 6 cores, 6 threads
Memory:
Disk:
Disk 2:
Graphics Card:
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 4 x Audio, 2 x PS2, 1 x RJ-45, 1 x COM (RS232)
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 21,6cm, length - 54,5 cm, height - 43,8 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
2.745,50 PLN
4.775,90 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields