Refurbished Computers DELL Optiplex 3010 with quad core processor Core i5

Select configuration:
Memory:
Disk:
Optical drive:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Brand: Dell
644,70 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

DELL OPTIPLEX 3010 - tanie poleasingowe, a zarazem niezwykle wydajne komputery stacjonarne. Wysoką wydajność zapewnia czterordzeniowy procesor Intel Core i5. Jest to trzecia generacja procesorów Intel, które wyposażone zostały między innymi w tryb Turbo Boost 2.0, dzięki któremu są jeszcze szybsze. Procesor taktowany jest zegarem 4 x 3,2GHz,  a w trybie Turbo osiąga prędkość do 3,6GHz! Kolejnym plusem tego procesora jest jego pamięć podręczna Cache, która wynosi aż 6MB! Do dyspozycji mamy również 4GB pamięci RAM DDR3, którą wedle uznania możemy rozbudować. Komputery z serii Optiplex charakteryzują się przede wszystkim niebanalnym wzornictwem oraz cichą i niezawodną pracą. Zgodne są z normą ENERGY STAR® 5.2, co oznacza znaczne obniżenie zużycia energii. Nowoczesna, obudowa wykonana została w 10% z plastiku pochodzącego z recyklingu, dzięki temu komputery Optiplex mają mniejszy wpływ na środowisko. Świetnie sprawdzają się w biurach, domach, szkołach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest wielogodzinna, bezawaryjna praca.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock speed: i5-3470 3,20 GHz do 3,60 GHz Turbo Boost 6MB Cache - 4 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: Intel HD Graphics
Optical drive:
Sound card: High Definition Audio
LAN: RJ45 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Case: Desktop
I/O ports: 8 x USB 2.0, 1 x HDMI, VGA, LAN RJ45, 5 x audio
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Brand: Dell
644,70 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields