Samsung S24H850QFU - refurbished monitos 24 inches 2K HQHD

1.497,50 PLN
699,00 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Nowoczesny ekran ikona

Samsung S24H850QFU - Poleasingowe monitory w rozdzielczości 2K.

Samsung S24H850QFU to monitory o przekątnej 24 cale i rozdzielczości 2K WQHD. Wyposażone w wysokiej jakości bezramkowy wyświetlacz LED, który dzięki swoim doskonałym właściwościom, idealnie sprawdzi się w każdym środowisku pracy. Rozdzielczość WQHD to około 1,7 razy większa gęstość pikseli niż Full HD, co przekłada się na zdecydowanie wyraźniejszy obraz. Zastosowanie nowoczesnej matrycy PLS pozwala na wykorzystanie monitora do obróbki zdjęć czy projektowania grafiki. Atutami paneli PLS są szerokie kąty widzenia, bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz wysoki kontrast z odpowiednio głęboką czernią. 

 

Poleasingowy monitor Samsung z funkcjami Eye Saver Mode oraz Flicker Free.

Eye Saver Mode to funkcja, której zadaniem jest zmniejszenie emisji światła niebieskiego, które źle wpływa na nasz wzrok. Dzięki zastosowaniu Eye Saver Mode możemy wydłużyć nasz czas pracy jednocześnie utrzymując produktywność na podobnym poziomie. Funkcja Flicker Free zapewnia brak migotania podświetlonego obrazu, co również przekłada się na poprawę komfortu użytkowania tego poleasingowego monitora. 

 

Kilka ekranów na jednym poleasingowym monitorze.

Samsung S24H850QFU wyposażony został również w funkcję Picture-by-picture, dzięki której na ekranie jednego monitora możemy wyświetlić dane wyjściowe z dwóch urządzeń np z komputera oraz konsoli, a dzięki opcji Easy Setting Box, podzielimy ekran lub wyświetlimy wiele ekranów o różnych orientacjach oraz rozmiarach. Dodatkowym atutem tego poleasingowego monitora jest funkcja Daisy Chain, umożliwiająca rozszerzanie i replikację wielu monitorów za pomocą pojedynczego połączenia przewodowego Display Port.

 

Poleasingowy Samsung S24H850QFU to ergonomia, ekologia i bogate wyposażenie.

Ten poleasingowy monitor wykonany został z różnych ekologicznych, wolnych od PVC materiałów, które zawierają plastik pochodzący z recyklingu, a akcesoria są wykonane częściowo z wytłoków trzciny cukrowej. Wygodną i komfortową pracę zapewni w pełni regulowana podstawa. Monitor można obracać, pochylać, regulować wysokość oraz przekręcać w pion (pivot). Połączenia cyfrowe obejmują dwa porty: DisplayPort oraz HDMI. Do dyspozycji użytkownika jest również nowoczesne złącze USB typu C, trzy porty USB oraz wyjście słuchawkowe. Standard VESA 100 x 100 mm pozwala na montaż monitora na ścianie lub dedykowanych ramionach.

 

SPECIFICATION

Type of monitor: Panel LED
Screen type: PLS
Screen size: 24''
Max resolution: 2560 x 1440 (WQHD)
Angles: 178° horizontal, 178° vertical
Brightness: 300 cd/m2
Contrast: 1000:1 / Mega ∞ (dynamic)
Response time: 5 ms
I/O ports: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x headphone output, 1 x USB Typu-C, 1 x gniazdo zasilające, 3 x USB
Dimensions: width 54 cm, height 52,3 (With base), depth 23,6 cm (With base)
Weight: 6,5 kg
Power consumption: On 38 W / Stand by: < 0,3 W
Condition: Post-lease monitors, used, product grade A
Equipment: used monitor, signal cable, power cable.
Warranty: 1 year warranty
Additional description: Monitors complete, checked, ready for work.
1.497,50 PLN
699,00 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields