reliable, used Computers Lenovo ThinkCentre M92p / Core i5 / 4GB / 250GB / DVD-RW

Select configuration:
Memory:
Disk:
Optical drive:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
640,50 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Komputer Lenovo ThinkCentre M92p to sprawdzony model, który ze względu na swoje małe rozmiary i wysoką jakość, jest często używany w szkołach i biurach. W jego wnętrzu kryją się bardzo dobre komponenty, dzięki którym praca na nim jest płynna i bezawaryjna.

We wnętrzu tego poleasingowego komputera znajdziemy szybki procesor Intel Core i5-3470 o prędkości 3,20 GHz. Wyposażono go w 6MB podręcznej pamięci Cache. Korzysta również z technologii TurboBoost, dzięki której osiąga prędkość do 3,60GHz na rdzeń. W komputerze znajdziemy także 4GB pamięci RAM DDR3, dysk twardy o pojemności 250GB oraz nagrywarkę DVD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 2500.

Obudowa typu SFF (Small Form Factor) w której zamknięto komputer, to duża funkcjonalność i elastyczność. Ma niewielkie rozmiary i można ją postawić w pionie lub w poziomie. Idealnie dopasuje się więc do każdego biurka. 6 portów USB, z czego dwa USB 3.0, złącze VGA i DisplayPort także podnoszą funkcjonalność. A dla wygody użytkownika dwa porty USB i dwa złącza audio przeniesiono na przedni panel obudowy.

Lenovo ThinkCentre M92p to sprawdzony i niezawodny komputer, który będzie wiernym kompanem czy to w domu czy w pracy.

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows 7 lub Windows 10 dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

 

Ochrona antywirusowa

Chroń swój komputer skutecznym programem antywirusowym.

Jako autoryzowany partner marki GDATA proponujemy w bardzo przystępnej cenie oprogramowanie antywirusowe GDATA Antivirus. To wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, gwarantująca wysoki poziom bezpieczeństwa twoich danych. GDATA to również ochrona bankowości elektronicznej, poczty e-mail, codziennie aktualizowana baza sygnatur wirusów oraz aktywna ochrona urządzeń USB. Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność komputera.

 

E-RATY

Chcesz kupić, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy?

W naszym sklepie możesz kupić wymarzony sprzęt nie posiadając gotówki. Proponujemy bezpieczne zakupy na raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz e-raty i będziesz postępować zgodnie z wskazówkami wyświetlającymi się na twoim ekranie. Ten komputer może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin. Wybierz szybkie i tanie raty przez internet bez wychodzenia z domu.

 

SPECIFICATION

Processor: Intel Core i5
CPU clock speed: i5-3470 3,20 GHz do 3,60 GHz Turbo Boost 6MB Cache - 4 cores, 4 threads
Memory:
Disk:
Graphics Card: Intel HD Graphics 2500
Optical drive:
Sound card: High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: SFF
I/O ports: 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x DisplayPort, 1 x VGA, 1 x RS232, 5 x Audio, 1 x RJ-45
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
640,50 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields