Dell Precision T1700 - Refurbished workstations Xeon

Select configuration:
Memory:
Disk:
Disk 2:
Graphics Card:
Optical drive:
System license:
Warranty:
Antivirus software:
Power cable:
Brand: Dell
799,00 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Wysokiej jakości stacje robocze dla rozwiązań profesjonalnych.

model T1700 to najmniejsza stacja robocza w swojej klasie. Doskonale radzi sobie z zaawansowanymi aplikacjami, gdzie podstawą jest praca wielowątkowa. Jego niezaprzeczalnym atutem są doskonale dobrane podzespoły zamknięte w eleganckiej, nowoczesnej obudowie.

 
Do dyspozycji użytkownika dostępny jest procesor Intel® Xeon™ E3-1270 v3 4x 3,50 GHz, który umożliwia szybkie i stabilne przetwarzanie danych, posiadający 8 MB pamięci Cache i pracujący z prędkością do 3,50 GHz w trybie Turbo Boost. Procesor wspomagany jest 16 GB pamięci RAM, którą możemy łatwo rozbudować. Komputer obsługuje również RAID, dzięki któremu można zapewnić sobie jeszcze większe bezpieczeństwo danych.
 
Warto zauważyć że w modelu T1700 już w standardzie mamy dwa dyskiszybki dysk SSD o pojemności 240GB oraz drugi dysk HDD o pojemności 500GB. Komputer posiada oczywiście super szybkie porty USB 3.0. Dodatkowo ten model wyposażony został również złącze DisplayPort. Wydajność w aplikacjach graficznych zapewnić mogą opcjonalnie wydajne karty graficzne, które ta jednostka obsługuje bez żadnego problemu. Ten poleasingowy komputer jest w pełni zgodny z czołowymi aplikacjami certyfikowanymi przez niezależnych dostawców oprogramowania takich jak AutoCAD, SolidWorks i Creo, co oznacza, że oprogramowanie będzie działać z najwyższą wydajnością i bez żadnych problemów.
 
Dzięki certyfikatowi ENERGY STAR 5.2 Precision T1700 jest przyjazny dla środowiska oraz energooszczędny. 

 

Microsoft Windows

System operacyjny Microsoft Windows.

Kupując w sklepie taniekomputery.pl poleasingowy komputer otrzymujesz zainstalowany system Windows 10 w polskiej wersji językowej, oraz darmowy pakiet biurowy Libre Office bez ograniczeń czasowych. Na komputerze zainstalowane będą również wszystkie niezbędne sterowniki oraz aktualizacje. Komputery posiadają oryginalną licencję COA (Certificate of Authenticity - Certyfikat Autentyczności). Oryginalna naklejka licencyjna zgodnie z warunkami licencji znajduje się na obudowie komputera.

Windows 10 to obecnie najpopularniejszy system operacyjny na świecie, posiadający niezliczoną ilość zalet. Bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny, szybki i niezawodny. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwolą na swobodne korzystanie z dobrodziejstw Internetu, zapewniając ochronę sprzętu przed złośliwym oprogramowaniem.

U nas możesz również kupić tanio oryginalny Nowy System Windows. Przy zakupie tego komputera mają Państwo prawo do zakupu systemu Windows w obniżonej cenie. Jako Microsoft Registered Refurbisher (RRP) proponujemy zakup nowego systemu Windows dla komputerów zregenerowanych.

Wykorzystaj okazję! Tego systemu nie można kupić oddzielnie, tylko razem z komputerem. Nie kupisz go już później w tak niskiej cenie! Odpowiednią wersję systemu Windows możesz wybrać w polu System Operacyjny.

SPECIFICATION

Processor: Intel XEON
CPU clock speed: XEON E3-1270 v3 3,50 GHz do 3,90 GHz Turbo Boost 8MB Cache - 4 cores, 8 threads
Memory:
Disk:
Disk 2:
Graphics Card:
Optical drive:
Sound card: Realtek ALC269Q High Definition Audio
LAN: 1000/100/10 Gigabit Ethernet
Case: Tower
I/O ports: 4 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 4 x Audio, 2 x PS2, 2 x DispalyPort, 1 x VGA, 1 x RJ-45, 1 x COM (RS232)
System license:
System installation: Installed.
Warranty:
Computer condition: Post-lease computers, product class A, without defects, faults, etc.
Dimensions: width - 17.5 cm, length - 43.5 cm, height - 36 cm
Additional description: Computers complete, checked, ready to work.
Antivirus software:
Power cable:
Brand: Dell
799,00 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields