Samsung CF390 - 24 inches curved monitor LED VA Full HD HDMI

659,99 PLN
Sold Out
×
COURIER SHIPMENT
Bank transfer - 16,99 PLN

Samsung 24 CF390 - nowy standard od marki Samsung.

Samsung Cf390 - Zakrzywiony ekran to już standard w nowych monitorach Samsunga. Dzięki połączeniu zakrzywionego ekranu z bardzo dobrymi parametrami obrazu, możesz cieszyć się doskonałą jakością wyświetlanego obrazu. Szeroka panorama zapewnia bardzo dobre wrażenia z użytkowania oraz komfort dla oczu. Zakrzywienie oparte na okręgu o promieniu 1800 mm, to zdecydowanie najlepsze zakrzywieniu w swojej klasie. Wpływa ono na zredukowanie odbijanego światła i zapewnia rozległe pole widzenia. Dzięki temu wzrok męczy się mniej, niż podczas korzystania z płaskich monitorów. Wyposażony w innowacyjną ochronę oczu Flicker Free & Tryb Eye Saver

 

Wysokiej jakości matryca Full HD.

Monitor Samsung CF390 posiada również wysoką rozdzielczość Full HD, żywe kolory oraz wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Do tego jasność na poziomie 250 cd/m² (250 nitów), kontrast statyczny 3000:1Mega Dynamic Contrast najlepszy w swojej klasie, który optymalizuje poziomy czerni i bieli oraz wzmacnia nasycenie kolorów. Kąty widzenia 178° w poziomie i pionie to gwarancja, że obraz zawsze będzie taki sam, niezależnie skąd na niego patrzysz. Matryca VA charakteryzuje się wysokim kontrastem, co przekłada się na głęboką czerń i nieskazitelną biel. Plusem też są szybki czas reakcji (4 ms) i dobra prezentacja szczegółów.

 

Free Sync, głęboka czerń nawet w rogach ekranu oraz funkcja Magic Upscale.

Dzięki zaawansowanej technologii Samsung poprawił równomierne rozłożenie czerni na całym ekranie. Efekt przeciekania światła na rogach został wyeliminowany. Funkcja Magic Upscale zapobiega zniekształceniom powstającym podczas skalowania rozdzielczości i podnosi wyrazistość obrazów.

Użycie matrycy VA w połączeniu z funkcją Free Sync zapewniają obraz bez popularnego efektu smużenia. Funkcja ta synchronizuje liczbę klatek na sekundę z częstotliwością odświeżania monitora. Dzięki temu nawet najszybszy ruch pozostaje doskonale płynny.

 

Nowoczesny design połączony z funkcjonalnością.

Monitor może być doskonałym rozwiązaniem dla graczy. Dzięki zastosowaniu portu HDMI istnieje możliwość podłączenia do konsoli lub komputera .Złącze D-sub (VGA), to ukłon w stronę osób, które posiadają starsze komputery ze złączem analogowym. Wąska ramka wokół zakrzywionej matrycy oraz błyszcząca stopka podkreślają jego niebanalny design.

 

SPECIFICATION

Type of monitor: Panel LED
Screen type: LED VA
Screen size: 24''
Max resolution: 1920 x 1080
Spot: 0.27 mm
Angles: 178° horizontal, 178° vertical
Brightness: 250 cd/m2
Contrast: 3000:1
Response time: 4 ms
I/O ports: 1 x HDMI, 1 x VGA (D-Sub)
Dimensions: Szer - 54,8 cm, Wys - 41,8 cm - 54,2 cm, Głęb - 20,7 cm
Weight: 2,8 kg
Power consumption: On 25 W / Stand by: 0,3 W
Condition: Nowy
Equipment: signal cable HDMI, zasilacz.
Warranty: 12 miesięcy gwarancji producenta
Additional description: Klasa energetyczna- E
659,99 PLN
Sold Out
OPINIONS:
Rating:*
* required fields