Poleasingowy laptop na komunię

7 May 2019

Laptop dla dziecka na komunię

Maj i czerwiec to miesiące, w których wiele osób poszukuje prezentu na pierwszą komunię świętą. Wszyscy dokładnie wiemy, że oczekiwania dzieci są wielkie. Zazwyczaj sama komunia święta schodzi na drugi plan, a dzieciaki już wiele miesięcy przed tym ważnym wydarzeniem planują na co wydadzą otrzymane pieniądze. Jeśli z jakiś powodów nie chcesz wręczać gotówki, proponujemy zakup polesingowego laptopa.

 

Elektronika w życiu naszych dzieci to w tych czasach coś bardzo powszechnego i można napisać naturalnego. Oczywiście zdania są podzielone, jedni chwalą inni kategorycznie zabraniają. Naszym zdaniem najważniejszy jest w tym wszystkim umiar. Komputery to nie tylko gry i media społecznościowe. Młody użytkownik, jeśli zostanie dobrze poprowadzony, od małego może rozwijać swój talent np. za pomocą programów graficznych czy prostych języków programowania takich jak popularny Scratch.

Komputer może również służyć do nauki języków, obsługi internetu, pisania czy czytania. O tym, jak komputer zostanie wykorzystany przez nasze dzieci decydujemy my - dorośli. To od nas zależy ile nasze dziecko będzie spędzało czasu przed ekranem monitora, z jakich programów będzie korzystać i w jaki sposób. Obsługa komputera to obecnie jedna z podstawowych umiejętności gwarantujących lepszy start w życie, dlatego tak ważna jest możliwość obcowania z komputerem od najmłodszych lat.

 

Laptop na komunię to marzenie niejednego dziecka, a można je spełnić taniej niż większość osób przypuszcza.

 

Jeśli już zdecydujemy, że zamiast podarowania roweru czy hulajnogi (co również polecamy) planujemy kupić komputer, to poniżej przedstawiamy nasze propozycję na tą okoliczność.

 

Pierwsza propozycja to poleasingowy laptop marki Dell z serii Latitude. Model E6440 w podstawowej konfiguracji wyposażony jest w procesor i5 czwartej generacji, 4GB RAM, dysk HDD o pojemności 320GB oraz matrycę 14 cali. Takie zestawienie podzespołów spokojnie wystarczy do normalnego użytkowania komputera, czyli korzystania z internetu, podstawowych programów oraz prostych gier.

Dell Latitude E6440 - laptop na komunię

link do oferty: https://taniekomputery.pl/o/biznesowe-poleasingowe-notebooki-dell-latitude-e6440-core-i5

 

 

Drugie zestawienie to laptop z większą ilością pamięci RAM oraz z szybkim dyskiem SSD. HP EliteBook 8470p bo o nim mowa, to bardzo fajny notebook o nowoczesnym wyglądzie, do tego bardzo szybki i niezawodny. Jego podstawowa konfiguracja to procesor i5 trzeciej generacji, 8GB pamięci RAM, szybki dysk SSD oraz matryca 14 cali. EliteBook 8470p to model często wybierany przez kobiety, dla których wygląd zewnętrzny to priorytet. Dlatego też uznajemy, że model ten to doskonały prezent na komunię dla dziewczynki, co nie znaczy, że chłopiec będzie niezadowolony.

HP eliteBook 8470p - laptop na komunię

link do oferty: https://taniekomputery.pl/o/hp-elitebook-8470p-powystawowy-laptop-z-dyskiem-ssd-oraz-procesorem-core-i5

 

 

Trzecią propozycję kierujemy do osób, które jednak zdecydują, że laptop ma być wykorzystany również do gier. Dell Latitude E5540 z procesorem i7 oraz dodatkową, mocną kartą graficzną Nvidia GeForce GT 720M do takich komputerów należy. To doskonały notebook, bardzo wydajny i niezawodny. Dodatkowa karta graficzna pozwala grać w nowsze gry, ale może być wykorzystywana także w różnych programach graficznych np. do modelowania 3d.

 

Dell Latitude E5540 - laptop na komunię

 

Link do oferty: https://taniekomputery.pl/o/poleasingowe-laptopy-dell-latitude-e5540-core-i7

 

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Zapraszamy do zakupów. Pełna oferta laptopów poleasingowych dostępna jest pod tym linkiem https://taniekomputery.pl/laptopy-poleasingowe 

 

Pamiętajcie, powyższe propozycje będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż tanie laptopy z elektromarketów (pisaliśmy o tym tutaj).

 

Na każdy zakupiony u nas sprzęt otrzymujecie 12 miesięcy pisemnej gwarancji, którą możecie przedłużyć nawet do 36 miesięcy.